BloodyKingdomTeam

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
BloodyKingdomTeam

    Biała Wieza

    avatar
    fallen


    Liczba postów : 10
    Join date : 05/12/2009
    Age : 36
    Skąd : Lidzbark Warmiński

    Biała Wieza Empty Biała Wieza

    Pisanie  fallen Wto Mar 16, 2010 2:39 pm

    Piekielnie strome schody wysadzane przeróżnymi kamieniami szlachetnymi pokusiły by niejednego łowce skarbów a zapuszczenie sie w ta piekielna wieże..... Fallen już nie pierwszy raz zmierzała tymi schodami wiec rubiny i diamenty nie robiły na niej najmniejszego wrażenia ale jej towarzyszowi najwyraźniej spodobały się błyskotki bo co hwile zatrzymywał się i próbował wydłubać jakiś kamień.....



    -Ehhh.... nie po to tu przyszliśmy Scyanide -jęknęła Fallen

    -No co Jeden na pamiątkę - odparł Scyanide



    Fallen popatrzyła na niego z dezaprobatą i przyspieszyła kroku nie pokonując jak zwykle tylko 2 stopni naraz tylko 4 ......



    Po jakiejś godzinie dotarli na szczyt wierzy ich oczom ukazała wielka złota brama z napisem "Strzeżcie Sie Ci Którzy Przekroczycie Jej Progi ...... ostatnie wyrazy zostały brutalnie obryzgane krwią i widać nikogo nie interesowało co jest dalej bo żaden śmiałek nie odważył się oczyścić tego .....



    Fallen przełknęła głośno ślinę....

    -No i kolejne nasze spotkanie smoczku.........



    - Eeee mam nadzieje ze dasz sobie rade - powiedział niepewnie Scyanide

    - Co ?? Ja liczyłam że to ty go poharatasz a ja wykończę ostatnim strzałem!!- wydusiła jeszcze bardzie pobladnąwszy Fallen

    -No ale ja dopiero się szkole wiec liczyłem ze będę tylko widownią - wymamrotał niepewnie Scyanide przekładając nerwowo karabin myśliwski z reki do reki.

    -No i będzie wesoło ...... Mam nadzieję ze powiedziałeś komos żeby w razie czego pozbierał nasze wybebeszone zwłoki chociaż później?? - wymamrotała Fallen zdejmując i przeładowując Karabin snajperski przeklinając w dusz czemu zastawiła w lombardzie Legendarną Ciężka kusze .........

    -Eeee myślałem że ty to zrobiłaś !! - wykrzyczał przerażony Scyanide

    -Ee ee nie zapomniałam za bardzo ucho mnie bolał żeby myśleć o takich szczegółach - odpowiedziała Fallen

    -Co??? Było nie kraść tej krwi Lotarowi to by nie bolało-odgryzł się Scyanide



    Drzwi z wielkim łoskotem otworzyły się oboje weszli do środka ........



    http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=58424035&key=f380cbeb3d

    ****************************************

    Po wspaniałym sukcesie Fallen Angel Scyanide postawili spróbować swojego szczęścia.



    Drużyna BKT pewna siebie ruszyła w kierunku Białej Wierzy ...



    Monstrum które tam spotkali okazało się nadzwyczajnym przeciwnikiem ....





    http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=58436286&key=58b3ba1806

    Scyanide
    **************************************

      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 1:43 pm